Rotaslietu kaste Hannja, bēšs PU/ bēšs samts, H9x27x18cm
ID: 2000001062180
Atlaide 20 %
€ 27,92
€ 34,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 9 cm |
| Platums: | 18 cm |
| Garums: | 27 cm |
| Svars: | 1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda