Rotaslietu kastīte Penelope, melna, H4x10x9cm
ID: 3560231642938
€ 8,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 4 cm |
| Platums: | 9 cm |
| Garums: | 10 cm |
| Svars: | 0.21 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda